Vstupní rohože

Vchod je vizitkou budovy, proto je třeba dbát na jeho vzhled. Vstupní rohože se starají o to, aby se nečistoty, ať hrubé, či jemné, nebo vlhkost nerozšiřovaly dále do budovy a zabránily tak špatnému prvnímu dojmu ze vstupu. Pokud si nevíte rady se správným výběrem a umístěním, neváhejte nás kontaktovat. Naše služba zákazníkům vám zodpoví všechny dotazy a poradí, jak postupovat.
Universální použití zaručuje bezpečný průchod mokrým prostředím. Zabraňuje roznášení nečistoty z bot – bláta, kamínků a jiných druhů nečistot, které mohou způsobit i uklouznutí. Snižuje se tedy i riziko úrazu. Perfektní a účinné. U nás najdete vše, co potřebujete k zajištění a k péči o vaši vstupní chodbu či přechodové zóny. Vstupní rohože jsou jednoduchou ale velmi užitečnou součástí každých prostor, kde potřebujete eliminovat roznášení nečistot a zároveň snížit náklady na úklid.

Perfektní a účinné

Využijte naši nabídky a nechte si od nás poradit, jak správně vybrat vstupní rohože, aby byly stoprocentně účinné a splnili vše, k čemu byly vyrobeny. Je to perfektní řešení vašeho problému u vstupu.

Nezařazené